Світ

Німеччина продовжила тимчасовий захист біженців з України

Німеччина продовжила тимчасовий захист біженців з України

Нині у Німеччині проживає понад мільйон українців

Підставою для подальшого продовження тимчасового захисту є рішення країн-членів ЄС наприкінці вересня 2023 року.

У ФРН дозволи на проживання українським біженцям автоматично продовжено до 4 березня 2025 року. Сьогодні Федеральна рада затвердила постанову. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ Німеччини.

Зазначається, що українським біженцям “не потрібно подавати заяву на продовження свого статусу проживання і не потрібно жодних пов’язаних із цим зустрічей з імміграційною владою. Підставою для подальшого продовження тимчасового захисту є рішення країн-членів ЄС наприкінці вересня 2023 року.

Як заявила федеральна міністерка внутрішніх справ Ненсі Фезер, всі, хто був змушений тікати від війни, залишаться в безпеці і матимуть доступ до освіти та ринку праці.

За її словами, влада Німеччини й надалі захищатиме українців і тісно підтримуватиме Україну.

За даними німецької сторони, наразі в Німеччині проживають майже 1,1 млн осіб, які в’їхали до країни з 24 лютого 2022 року у зв’язку з російською агресією проти України. З них майже 350 тисяч – діти та молодь до 18 років. Близько двох третин дорослих біженців – жінки.

Нагадаємо, за словами посла ФРН в Україні Мартіна Єгера, до Німеччині щомісяця прибуває близько 800 українських біженців. Вони зараз отримують фактично такі самі соціальні виплати, як і місцеве населення, яке їх потребує.

Як повідомлялося, у Німеччині заявили про необхідність пришвидшити процес працевлаштування українських біженців. Агентства з праці більш активно пропонуватиме вакансії біженцям. Тим, хто відмовлятиметься від запропонованої роботи, можуть скоротити виплати.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button