Світ

Німеччина інвестувала в економіку України більше 1,67 млрд

Німеччина інвестувала в економіку України більше 1,67 мільярда доларів. Про це повідомила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

Вона відзначила високий рівень готовності німецьких компаній виходити на український ринок.

“Німеччина є нашим основним торговельним партнером у ЄС, за результатами 2020 року її частка серед країн ЄС становить 17,6%. Станом на жовтень 2020 року Німеччина інвестувала в економіку України 1,67 млрд дол”, – зазначила віцепрем’єр-міністр.

Вона додала, що питання співробітництва з Німеччиною в галузі енергетики стає дедалі важливішим, Німеччина є українським стратегічним енергетичним партнером уже багато років,вона стала найбільшим союзником України.

Партнерство було посилено після того, як Україна задекларувала узгодження своєї політики з Європейським зеленим курсом, зауважила Стефанішина.

За її словами, окрім екологічних зобов’язань, Україна зобов’язується пройти шлях “зеленої трансформації”, яка охоплює, зокрема, і трансформацію вугільних регіонів. Німеччина стала найбільшим союзником України, це можна розглядати як довгострокову інвестицію в розвиток України.

Back to top button