Світ

Німеччина дозволила укласти ще 2 кілометри труб “Північного потоку-2”

Поки дозволено укласти труби на морське дно, а монтажні роботи будуть проведені пізніше

Федеральне відомство з морського судноплавства і гідрографії (BSH) ФРН ухвалило розпорядження щодо негайного виконання суперечливого дозволу від 14 січня про укладання труб “Північного потоку-2” на ділянці у 2 кілометри на морському дні у виключній економічній зоні Німеччини.

Про це інформує 1NEWS.

Поки дозволено укласти труби на морське дно, а монтажні роботи будуть проведені пізніше. Наразі будівництво цього газопроводу ведеться у територіальних водах Данії, але там роботи вже завершують.

У німецькому відомстві запевнили, що “ретельно зважили усі інтереси, які треба було взяти до уваги”, та стверджують, що роботи не завадять птахам, чий період гніздування поблизу цієї двокілометрової ділянки вже завершився.

Нагадаємо, на початку квітня BSH відхилило заперечення екологів щодо дозволу на будівництво останньої ділянки газопроводу. У відомстві зокрема стверджували, що ділянка протяжністю близько 16,5 кілометра проходить межею пташиного заповідника, а тому не має великого значення для деяких видів птахів, що зупиняються там для відпочинку.

У травні Німецький союз охорони природи та біорізноманіття (NABU) звернувся з позовом до адміністративного суду Гамбурга проти будівництва газогону “Північний потік-2” у виключній економічній зоні Німеччини.

Позов проти будівництва газопроводу в квітні в адміністративний суд Гамбурга подала також екологічна організація Deutsche Umwelthilfe (DUH). Ці позови призупинили будівництво до кінця травня. Екологи пообіцяли оскаржити і розпорядження щодо двокілометрової ділянки, яке у DUH назвали “несподіваним” та “вкрай непрозорим”.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button