Світ

Німеччина буде вакцинувати безхатченків та біженців вакциною Johnson & Johnson

UKRAINE – 2020/11/24: In this photo illustration a medical syringe and a vial with fake coronavirus vaccine seen in front of the Johnson & Johnson logo. (Photo Illustration by Pavlo Gonchar/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

У Німеччині планують щепити від коронавірусу вакциною Johnson & Johnson безхатченків й біженців, оскільки для введення одного уколу легше відшукати цих людей. Про це пише 1NEWS, посилаючись на УНН.

Оскільки вакцина Johnson & Johnson вводиться тільки один раз, її у Німеччині будуть використовувати для безпритульних та біженців.  У соціальних службах відзначають, що спілкування з багатьма бездомними ускладнене, так як у них часто немає номера мобільного телефону або фіксованої адреси. Крім того, у багатьох бездомних є й інші проблеми, наприклад, залежність.

До такої практики використання вакцини J&J з одним уколом вирішили вдатися в Бремені, Менхенгладбаху і декількох інших містах.

Майже 36% жителів ФРН вакциновані принаймні одною дозою, понад 10,6% – обома.

Нагадаємо

Третина населення Німеччини отримала щонайменше одне щеплення проти коронавірусу. Для тих, хто завершив вакцинацію від коронавірусу, або видужав, передбачаються істотні послаблення, зокрема, обмежень на контакти з іншими людьми.

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує використовувати одноразову вакцину проти коронавірусу від компанії Johnson & Johnson у боротьбі з мутаціями COVID-19.

Back to top button