Світ

Названо міста світу з найдорожчими і найдешевшими сніданками

Оцінюється вартість сніданку, що складається зі склянки молока, одного яйця, двох скибок хліба і порції фруктів.

Агентство Bloomberg представило індекс сніданку, в якому підрахувало, скільки жителям різних міст необхідно працювати, щоб купити стандартні продукти для ранкового прийому їжі.

Про це повідомляє 1NEWS.

Bloomberg склав такий список вдруге. Вперше індекс сніданку агентство представило в 2017-му. У ньому оцінюється вартість сніданку, що складається зі склянки молока, одного яйця, двох скибок хліба і порції фруктів. Ціни за грудень 2018 року взяті з порталу Numbeo.

Агентство відзначає, що лише в чотирьох містах – Женеві, Дубаї, Берні та Люксембурзі – стандартний сніданок обходиться менш ніж в 1% щоденного доходу. Згідно з підрахунком Bloomberg, жителі Женеви віддають за стандартний ранковий прийом їжі всього 0,8% щоденного доходу, або $1,82. Щоб заробити на такий сніданок, їх потрібно працювати всього 3,8 хвилини. У Дубаї і Берні жителі платять за сніданок 0,96% щоденного доходу – $0,97 і $1,44 відповідно.

З 20 найдоступніших за вартістю сніданку міст п’ять були розташовані в Швейцарії і п’ять – в Австралії. Агентство відзначає, що, як правило, з ростом доходів частка витрат на продукти харчування падає, навіть якщо їх абсолютна вартість збільшується.

Міста з найменш доступними сніданками в основному розташовані в Південній Америці, Східній Європі, Південно-Східній Азії і Африці. В Аккрі (Гана) і Лагосі (Нігерія) жителям потрібно працювати більше двох годин, щоб заробити на сніданок.

Всього в індекс потрапило понад 100 міст. Українських серед них немає.

Джерело: Новое время

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close