Світ

Названо дату – коли штучний інтелект зрівняється з людським

Штучний інтелект зрівняється з людським вже до 2029 року, а випередить ще через 16 років по тому. Про це заявив директор з технологій Google Рей Курцвейл, передає 1NEWS з посиланням на Народну Правду.

Èíòåëëåêò ÷åëîâåêà

Точка, де роботи стають розумнішими за людей, називається «сингулярністю», і залишилося трохи більше двадцяти років. Курцвейл вважає, що саме в 2045 році ШІ стане самостійним і найрозумнішим видом на планеті.

«2029 – це узгоджена дата, яку я передбачив, коли ШІ пройде дійсний тест Тьюринга і, отже, досягне рівня інтелекту людини. Я встановив дату 2045 для сингулярності, коли ми помножимо наш ефективний інтелект в мільярд разів, об’єднавшись зі створеним нами інтелектом», – заявив футуролог.

За його словами, процес вже йде і незабаром люди почнуть зливатися з машинами. Залежність від смартфонів – перша ознака того, що людина стає частиною машини.

«Вони роблять нас розумнішими. Вони, можливо, ще не всередині нас, але до 2030-х років ми зв’яжемо наш неокортекс, частину нашого мозку, з хмарою», – заявив Курцвейл, зазначивши, що людина стане розумнішою і сексуальнішою.

 

 

 

 

 

Теги
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...

Вас може зацікавити

Close
Close