Світ

Найбільші страхові компанії Австралії масово порушували закони

Йдеться про різні види порушень, зокрема, здійснення махінацій зі страховими рахунками померлих клієнтів та відмову платити клієнтам у деяких випадках

Розслідування австралійського уряду показало, що деякі з найбільших страхових товариств країни могли порушувати законодавство.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

У ході 10 днів громадських слухань, австралійські урядові юристи встановили, що великі страхові компанії, зокрема Commonwealth Bank of Australia, AMP Ltd та філія японської Dai-ichi Life Holdings Inc, безкарно порушували закони Австралії у більш, ніж 31 тисячі випадків.

До такого висновку прийшли у ході масштабного розслідування тривалістю у рік, яке було розпочато після серії великих банківських скандалів у країні.

Результати цього державного розслідування будуть подані в звіті в кінці вересня і на їх основі буде встановлено відповідні санкції та покарання щодо компаній-порушників.

Йдеться про різні види порушень, зокрема, здійснення махінацій зі страховими рахунками померлих клієнтів та відмову платити клієнтам у деяких випадках.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close