Світ

Навального затримали в Росії: опозиціонеру зламали пальця

 

У Москві опозиційного політика Олексія Навального з відділення поліції, куди після затримання його було доставлено, забрала карета “швидкої допомоги”. Про це 25 серпня повідомила прес-секретар Навального Кіра Ярмиш, пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

“Олексія Навального щойно вивезли з ОВС з підозрою на перелом мізинця лівої руки. Це його так затримували”, – зазначила вона.

Ярмиш додала, що Навального затримували “п’ятеро ОМОНівців 2-го оперполка в рамках протоколу від 31 січня 2018 року”.

“Тобто, мабуть, за мітинг 28 січня, по якому суду так і не було тоді”, – додала Ярмиш.

Засідання суду у справі Навального попередньо призначено на понеділок, 27 серпня.

“Поки говорять, що його залишають в ОВС до суду”, – повідомила Ярмиш.

Також вона додала, що захисника Навального “нібито збиралися пустити (до ОВС – ред.), але зараз його тримає у черговій частині співробітник центру Е Бандура (який не є співробітником ОВС Даниловське), говорить, що потрібна “спеціальна довіреність”, хоча у захисника є нотаріальна довіреність.

“Захисник буде писати скаргу … Бандуру ми всі добре знаємо, а я ще й особисто – він та сама особа, яка придумала саджати співробітників ФБК за твіти”, – додала прес-секретар Навального.

25 серпня стало відомо, що поліція затримала Навального біля під’їзду його будинку, причину затримання не назвали. Прес-секретар Навального повідомила, що в ОВС оголосили план “Фортеця” и не допускають захисника до політика.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close