Світ

Найвищий у світі житловий хмарочос з’явився в Нью-Йорку

Хмарочос Central Park Tower, який виріс  в Нью-Йорку на Західній 57-й вулиц,і визнаний найвищою житловою будівлею в світі, інформує 1NEWS.

Його висота – 472 метри, у ньому 179 квартир, а ціни починаються від $6,3 млн.

Головним достоїнством висотки один з авторів проекту архітектор Едріан Сміт вважає краєвиди міста, що відкриваються з вікон практично кожної квартири. Його колега і партнер Гордон Джилл каже, що натхнення вони черпали, дивлячись на інші великі хмарочоси Нью-Йорку. Обидва пишаються тим, що удостоїлися честі внести власний вклад в обриси міської лінії горизонту.

У своїй категорії Central Park Tower – вежа зі скла і сталі – найвища споруда в світі. Попередній рекорд, встановлений по сусідству кілька років тому, майже на 50 метрів менше – 425,5 метра.

За словами генерального менеджера будівельної компанії Lendlease Ентоні Менніона, зведення Central Park Tower – неймовірний успіх. Його вдалося домогтися, незважаючи на всі труднощі – капризи погоди, сильні вітри і технічні поломки.

Сім нижніх поверхів займе універсальний магазин мережі Nordstrom. Ще на трьох розмістяться різні зручності для мешканців – наприклад, оздоровчий центр з двома басейнами – критим і ще одним, на терасі. Тут же буде бальний зал, а на сотому поверсі – сигарний бар.

У вежі 179 квартир площею від 133 до 1625 квадратних метрів. Найдешевша на 33-му поверсі обійдеться в $6,3 мільйона. Найдорожча на 112-му – в десять разів дорожче.

Ціни, на думку аналітиків, можуть відлякати потенційних покупців. Як повідомляють спеціалізовані видання, майже половина нерухомості на Вулиці мільярдерів виставлена ​​на продаж. Планується, що Central Park Tower почне приймати мешканців в 2020 році.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button