Світ

Найбільший банк Європи готує масове скорочення персоналу

HSBC скоротить 35 тисяч співробітників

Британський банк HSBC офіційно повідомив, що має намір скоротити протягом трьох найближчих років не менше 35 тисяч співробітників по всьому світу.

Про це повідомляє 1NEWS.

В першу чергу звільнення торкнутися інвестиційного департаменту, який, як заявив в.о. гендиректора банку Ноел Квінн, повинен стати більш конкурентоспроможним.

Керівництво має намір провести великомасштабну реструктуризацію і скоротити витрати на $4,5 млрд до 2022 року.

Як заявив глава HSBC, банк скоротить кількість своїх співробітників з 235 000 до 200 000 протягом трьох років.

HSBC, більша частина прибутку якого припадає на азіатський фінансовий сектор, повідомив, що річний доподатковий прибуток склав $13,3 млрд – в основному за рахунок списань кредитів на суму в $7,3 млрд за інвестиційними та комерційним банківським операціям на європейському ринку.

Саме на азіатський ринок припадає половина доходів і 90% прибутку HSBC. Банк також відчув на собі вплив епідемії коронавірусу, особливо відчутний якраз в Азії, тривалий вихід Британії з ЄС і найнижчий за всю історію рівень процентної ставки по всьому світу, пише ВВС.

Проте скорочення 35 000 робочих місць – тобто 15% всіх співробітників – це набагато більше, ніж очікували аналітики, пророкуючи скорочення близько 10 000 чоловік.

Банк зараз оперує в 50 країнах – в Північній Америці, Європі, на Близькому Сході і в Азії. Найбільші скорочення торкнуться європейські представництва банку.

У Британії, де знаходиться його головний офіс, в HSBC працює 40 000 чоловік.

Джерело: MIND

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close