Світ

Найбільші світові круїзні лінії до 2021 року скасували усі рейси

Члени Міжнародної асоціації круїзних ліній вирішили добровільно тимчасово зупинити всі свої рейси до кінця 2020 року, передає 1NEWS з посиланням на Главком.

Таке рішення група прийняла навіть попри дозвіл відновити роботу в США.

«Замість круїзних рейсів у 2020 році її компанії-члени зосередяться на забезпеченні безпеки під час covid-19 під керівництвом медекспертів США», – заявили в Асоціації.

Зазначається, що у п’ятницю, 30 жовтня, федеральні чиновники охорони здоров’я (CDC) опублікували нові правила, які дозволять великим круїзним лайнерам знову розпочати плавання у водах США, хоча й не відразу.

Серед вимог CDC:

судновласники повинні перевіряти всіх пасажирів і команду на початку та в кінці всіх рейсів;
перш ніж буде дозволено відправитися у плавання, лайнеру доведеться провести імітацію з волонтерами, що зіграють пасажирів, які захворіли.

«Для відновлення перевезення пасажирів компанії повинні продемонструвати, що у них є процедури для тестування, карантину та ізоляції пасажирів і членів екіпажу. Їм доведеться побудувати випробувальні лабораторії на всіх судах і при необхідності вжити заходів щодо ізоляції або карантину пасажирів на березі», – пояснюється в інформації.

За оцінками круїзної асоціації, припинення круїзів привело до зниження економічної активності на більш ніж $25 млрд і скорочення 164 тис. американських робочих місць.

При цьому акції найбільших круїзних компаній почали знижуватися ще у лютому у міру поширення вірусу й досягли дна у середині березня, коли економіка США фактично зупинилася.

 

 

 

Останні новини

Back to top button