Світ

Начальник генерального штабу Індії з дружиною розбився на російському вертольоті

Прем'єр-міністр Наренда Моді виразив співчуття у зв'язку зі загибеллю генерала, і сказав, що Індія ніколи не забуде його служби

Начальник штабу оборони Індії, генерал Біпін Рават, його дружина і ще 11 людей розбились на російському вертольоті Мі-17B5 в штаті Тамілнад на півдні країни.

Про це розповідає 1News.

Військовий летів із міста Сулур, неподалік від якого розташована авіабаза.

Він направлявся у льотне училище, щоб виступити перед студентами.

Вертоліт упав за 10 кілометрів від найближчої великої дороги. Рятівники були вимушені добиратись до нього пішки. Один із очевидців падіння розповів агентству, що катастрофа відбулась після того, як вертоліт пішов на зниження.

Деякі люди почали вистрибувати з вертольота ще до того, як він опинився на землі. На кадрах з місця аварії видно палаючий кістяк і місцевих жителів, які намагаються загасити пожежу.

Генерал помер у лікарні. У катастрофі вижила лише одна людина, капітан військового училища – його госпіталізували.

Прем’єр-міністр Наренда Моді виразив співчуття у зв’язку зі загибеллю генерала, і сказав, що Індія ніколи не забуде його служби.

“Справжній патріот, глибоко відданий ідеї модернізації наших збройних сил та наших сил безпеки. Його погляди та бачення стратегічних проблем були винятковими”, – написав Моді у твіттері.

63-річний Біпін Рават був першим начальником індійського штабу оборони. Ця посада, створена у 2019 році, охоплювала командування армією, флотом і повітряними силами.

Рават керував операціями у кількох регіонах країни, в тому числі в індійській частині Кашміру.

Рават командував 1,3-мільйонною індійською армією з 2017 по 2019 роки. Ставши головою штабу, він багато критикував Китай, називаючи його головною загрозою для безпеки Індії.

Багато хто пророкував Равату політичну кар’єру після відставки.

Причину катастрофи поки офіційно не називають – у районі пункту призначення був туман.

Міноборони Індії проводить розслідування катастрофи. Безпековий комітет проводить екстрене засідання під керівництвом прем’єр-міністра.

Джерело: ВВС Україна

Back to top button