Світ

На узбережжя Мексики обрушився ураган “Олаф”

Ураган “Олаф” з сильними вітрами у четвер обрушився сильними дощами на південний край півострова Каліфорнія в Мексиці, повідомляє 1NEWS з посиланням на УНН.

“Олаф” обрушився на узбережжя недалеко від Сан-Хосе-дель-Кабо напередодні о 22:00 за місцевим часом з вітром швидкістю 155 км/год, повідомив Національний центр США зі стеження за ураганами (NHC).

За повідомленням NHC, попередження про ураган поширювалося на мексиканський штат Баха-Каліфорнія-Сур від Лос-Баррілес до Кабо-Сан-Лазаро. Йшлося про раптові повені і зсуви, викликані прогнозованою кількістю опадів від 13 до 25 см, а в деяких районах – до 38 см.

Раніше в четвер національна комісія Мексики з питань води (CONAGUA) заявила, що “Олаф”, ймовірно, може посилитися до урагану 2-ї категорії відразу, коли досягне берега, вдаривши по районах навколо Лос-Кабос, Ла-Пас і Баха-Каліфорнія-Сур, де розташовані відомі пляжі.

Влада повідомила про повалені дерева і відключення електрики в Лос-Кабос. Були відкриті укриття для евакуацій у деяких районах.

На тихоокеанському узбережжі Мексики немає нафтових об’єктів, але є туристичні об’єкти.

За даними NHC, урагани поширюються по південній частині Баха-Каліфорнія-Сур.

“Six Two Four Urban Beach Hotel в Лос-Кабос давав клієнтам можливість виїхати раніше, ніж підійшов “Олаф”, – сказала працівниця готелю на стійці реєстрації.

У сусідньому готелі Posada Real Los Cabos адміністратор повідомила, що деякі занепокоєні клієнти скасовують свої рейси.

Очікується, що “Олаф” продовжить рух на північний захід до п’ятниці, потім вночі поверне на захід і до вечора суботи рушить на південний захід, повідомляє NHC.

Очікується, що ураган ослабне в п’ятницю і в вихідні, просуваючись сушею.

 

 

 

Back to top button