Світ

На Трампа подали в суд

Правозахисники в своєму судовому позові заявили, що публічні висловлювання президента США порушили першу поправку до американської Конституції

Американський ПЕН-Центр подав до суду на президента США Дональда Трампа, звинувачуючи його у використанні влади для помсти журналістам і ЗМІ, які йому не подобаються.

Про це повідомляє 1NEWS.

В організації назвали Трампа “ворогом свободи слова”, а також звинуватили його в розпалюванні ненависті до журналістів.

Правозахисники в своєму судовому позові заявили, що публічні висловлювання президента порушили першу поправку до американської Конституції і його клятву дотримуватися документа.

“Президент Трамп на підставі першої поправки має право вільно критикувати пресу, але він не може використовувати свою владу і владу уряду Сполучених Штатів, щоб карати і придушувати її”, – йдеться в заяві правозахисників.

Дональд Трамп  неодноразово звинувачував ліберальні ЗМІ, зокрема The Washington Post, CNN, The New York Times, у відкритих нападках на свою виборчу кампанію, фабрикації новин і написанні недостовірних статей. Він регулярно критикує ці видання у себе в твіттері і називає їх інформацію “фейковими новинами”.

Джерело: Радіо Свобода

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close