Світ

На території Естонії розміститься дивізія НАТО

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

На території Естонії розміститься дивізія НАТО

Фото: Reuters (архивное фото)

В Естонії з’явиться ще більше військових НАТО

За підтримки Великої Британії Естонія створить командний штат дивізії, яку почнуть формувати найближчими місяцями.

 

Естонія розмістить на своїй території додатковий військовий контингент НАТО в розмірах дивізії. Також в країні з’явиться додаткова бригада із Великої Британії. Про це в середу, 29 червня, сказав голова естонського міноборони Калле Лаанет, повідомляє сайт відомства.

 

 

 

“За підтримки Великої Британії Естонія створить командний штат дивізії, яку почнуть формувати найближчими місяцями. Дивізія буде частиною командного ланцюжка НАТО”, – сказав Лаанет і додав, що таке рішення було ухвалено на саміті НАТО в Мадриді.

 

Міністр також повідомив, що “для захисту Естонії Велика Британія має намір виділити додаткову бригаду, штабний корпус і деякі підрозділи якої перебуватимуть в Естонії” з метою зміцнення східного флангу Північноатлантичного альянсу.

 

На думку Лаанет, у разі потреби, це допоможе забезпечити високу ефективність взаємодії військових двох країн. Передбачається, що підрозділи, які увійдуть до цієї бригади, почнуть ротацію в Естонії в мирний час і відпрацьовуватимуть оборону країни в реальних умовах.

 

Раніше стало відомо, що НАТО зміцнює передові позиції. Генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг заявив, що така необхідність виникла вперше з часів холодної війни.

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button