Світ

На півдні Сирії повстанці перейшли у наступ проти військ Асада

Загін опозиційного угруповання “Ахрар Хауран” атакував аванпости урядової армії, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Сирійські повстанці з опозиційних формувань “Ахрар Хауран” атакували 29 липня пости сирійської армії в місті Дераа (110 км від Дамаска) і захопили в полон кількох військовослужбовців. Вони здійснили серію мінометних обстрілів КПП сирійської армії в південній провінції в районі Дераа-ель-Балад, що стало найбільшим спалахом насильства з тих пір, як армія Башара Асада повернула бунтівний регіон три роки тому.

За даними телеканалу з ОАЕ Al-Hadath, при контратаці загинули вісім солдатів урядової армії і два місцевих жителя, втрати опозиціонерів склали троє убитих.

Відзначається, що широкомасштабні нападу на армійські застави поблизу шосе Дамаск-Дераа, які ведуть до прикордонного переходу Насіб з Йорданією, порушили пасажирське і комерційне сполучення на основних дорогах з Лівану і Сирії у Перську затоку.

Повстанці заявляють, що захопили численні армійські блокпости навколо ключових міст і сіл від міста Нава на північ від провінції до Музаріба неподалік від кордону з Йорданією.

Армія направила підкріплення зі своєї елітної Четвертої дивізії, якою керує брат сирійського президента Башара аль-Асада Махер.

 

 

 

 

Back to top button