Світ

На орбіті може з’явитися космічний готель на 400 туристів

Компанія The Gateway Foundation (США) розробляє перший в світі космічний готель. Космічна станція, названа на честь німецького вченого Вернера фон Брауна, зможе вмістити понад 400 осіб, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

У перспективі станція може бути розширена, тому на ній теоретично зможуть проживати тисячі космічних туристів. На перших етапах проживання в орбітальному готелі буде недешевим, проте у міру розвитку технологій доставки в космос ціна буде знижуватися.

Передбачається, що космічний готель Von Braun Space Station відкриється в 2025 році і спершу буде розрахований на меншу кількість людей – за тиждень станцію зможуть відвідувати приблизно 100 осіб. Станція, як відзначають представники The Gateway Foundation, буде в цілому нагадувати комфортабельний круїзний корабель.

“Забудьте про космічну станцію, яку можна було побачити, наприклад, в культовому фільмі Стенлі Кубрика” Космічна одіссея 2001 “. Наш проект виглядає набагато симпатичніше і безпечно”, – кажуть представники компанії, відзначаючи, що в перші кілька років космічний готель буде приймати тільки дуже заможних людей, однак в майбутньому космічний туризм може стати досить доступним.

Орбітальний готель буде заснований на принципі модульності, тому динамічно розширюватиметься і розвиватися. Автори проекту кажуть, що станція навіть зможе похвалитися штучної гравітацією.

 

One Comment

  1. Коли почнуться такі “подорожі”, ми тут на Землі швидко відчуємо наслідки жахливого забруднення космосу. Людство втрачає розум.

Back to top button