Світ

На Філіппінах через повінь евакуювали 15 тисяч людей

Столицю Філіппін Манілу і прилеглі провінції затопили сильні мусонні дощі, що тривали кілька днів і були посилені тайфуном ін-фа. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на 112ua.

У деяких частинах столичного регіону Філіппін, де проживає понад 13 млн осіб, вода піднялася до поясу і перекрила дороги для легкових автомобілів.

Щонайменше одна людина загинула. Крім того, в місті Марікіна близько 15 тис.осіб перебралися в центри евакуації відразу після тривожного підйому води.

Чиновники кажуть, що вони намагаються відкрити більше аварійних сховищ, де буде можливим соціальне дистанціювання і вдасться запобігти перетворенню евакуаційних таборів в епіцентри зараження Covid-19.

Мер Марікіна Марселіно Теодоро зазначив, що до повеней призвели роки незаконних рубок в довколишніх горах і сильне замулення річки.

Нагадаємо, у неділю, 4 липня, на півдні Філіппін зазнав аварії військовий літак, на борту якого перебували 96 осіб. В результаті авіакатастрофи загинули 47 солдатів на борту, троє цивільних осіб на землі і десятки людей отримали поранення. Спецслужби почали розслідування обставин аварії

Back to top button