Світ

МВФ песимістично оцінює перспективи розвитку світової економіки

Головними ризиками для світової економіки фонд називає торговельну війну між США та Китаєм, а також можливий неврегульований вихід Великобританії з Євросоюзу.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) погіршив прогноз зростання світової економіки на 2019 рік до 3,3 відсотка.

Про це повідомляє 1NEWS.

Експерти фонду зазначають, що хоча глобальний приріст є непоганим, перспективи для багатьох країн є дуже важкими. Головними ризиками для світової економіки фонд називає торговельну війну між США та Китаєм, а також можливий неврегульований вихід Великобританії з Євросоюзу.

Також на зниження прогнозу впливають макроекономічна ситуація в Аргентині і Туреччині, а також проблеми автомобільної галузі в Німеччині, відзначають експерти МВФ.

Окрім того, автори доповіді відзначають, що 2019 рік почався з нестабільної ситуації, але в другій половині року вони очікують деяке прискорення зростання економіки. Це пов’язане з пом’якшенням грошово-кредитної політики в провідних економіках світу.

Прогноз зростання економіки США на поточний рік знижено на 0,2 відсоткових пункти – до 2,3 відсотка. У країнах Єврозони, за оцінкою МВФ, ВВП виросте у 2019 році на 1,3 відсотка.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close