Світ

Модельний ряд General Motors буде представлено 20 моделями електромобілів

У наступні півтора року GM представить дві повністю електричних моделі, а всього до 2023 року компанія планує випустити на ринок не менше 20 нових електромобілів, інформує 1News з посиланням на Itc.ua.

У компанії відзначили, що на шляху до нульових викидів вони будуть працювати не тільки над «акумуляторними» моделями (battery electric), але і над автомобілями на основі паливних елементів (hydrogen fuel cell), пропонуючи користувачам найбільш зручний варіант.

«General Motors вірить в майбутнє, де всі автомобілі будуть повністю електричними. Однак так як це майбутнє не відбудеться відразу, ми маємо намір стимулювати більш широке використання електромобілів за допомогою безкомпромісних рішень, що відповідають потребам наших клієнтів», — зазначив Марк Рейсc, виконавчий віце-президент GM з виробництва, продажу та комплектуючих.

Автовиробник також незабаром представить концепт SURUS (Silent Utility Rover Universal Superstructure) — чотириколісний електромобіль на платформі важкої вантажівки з двома електродвигунами, які працюють від паливних осередків. Завдяки гнучкій архітектурі, це засіб пересування можна буде використовувати в якості фургона доставки, вантажного автомобіля, машини швидкої допомоги і інших моделей з мінімальним рівнем шуму і нульовими викидами.

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вас може зацікавити

Close
Close