Світ

Міністр охорони здоров’я Словаччини подав у відставку через російську вакцину від коронавірусу

Прем'єр-міністр Словаччини Ігор Матович сказав, що уряд країни був близький до розвалу через ситуацію, що склалася навколо російської вакцини

Міністр охорони здоров’я Словаччини Марек Крайкі подав у відставку.

Про це повідомляє 1NEWS.

Хто змінить Крайкі на посаді, поки невідомо. Прем’єр-міністр Словаччини Ігор Матович сказав, що уряд країни був близький до розвалу через ситуацію, що склалася навколо російської вакцини.

Словацький прем’єр зазначив, що передача повноважень новому міністру буде поступовою і відбудеться протягом декількох тижнів. Він додав, що глава міністерства охорони здоров’я став жертвою деяких критиків.

Раніше Матович заявив, що країна не буде повертати партію російської вакцини «Супутник V», оскільки країні потрібен цей препарат. До цього він пожартував про умови поставки вакцини «Супутник V». На питання про те, що він пообіцяв Росії в обмін на вакцину від COVID-19, він відповів: «Закарпатську Україну». Пізніше Матович заявив, що нічого Росії не обіцяв і сама Росія нічого від нього не хотіла. Через ці висловлювання, МЗС України висловив офіційний протест.

Словаччина стала другою країною ЄС, яка схвалила застосування російської вакцини, першою була Угорщина.

При цьому європейське агентство лікарських засобів (EMA) 4. березня почало послідовну експертизу реєстраційного досьє «Супутника V» для подальшої реєстрації.

Джерело: Новая газета

Останні новини

Back to top button