Світ

Міністр оборони Естонії назвав пріоритетну зброю для України

Міністр оборони Естонії назвав пріоритетну зброю для України

Фото: ERR

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур

Одні літаки не допоможуть звільнити території, потрібні далекобійні боєприпаси, зазначив Ханно Певкур.

Українські армії для бойових дій нині насамперед потрібні боєприпаси, зокрема, далекобійні ракети. Про це заявив міністр оборони Естонії Ханно Певкур в коментарі виданню РБК-Україна 

Він зазначив, що нині оцінювати, яка зброя тепер потрібна українським захисникам, має Генеральний штаб Збройних сил України, проте “загалом ЗСУ потрібна будь-яка зброя”.

“Звичайно, вам потрібні, насамперед, боєприпаси – для великої дальності, боєприпаси для різних видів ракетних систем тощо. Літаки важливі, але літаки одні не змінять хід війни. Зрештою, вам потрібна армія, яка контролює територію. І звільняє її, бо тільки з літаками ви не заберете назад територію”, – зазначив він.

За його словами, тільки 50 країн погоджуються надавати Україні зброю для війни з Росією, що становить близько 1 мільярда населення.

“Таким чином, це одна сьома чи трохи більше світового населення. По суті, 20% усієї планети борються за цінності демократичного світу. Отже, коли ви дивитеся на це в перспективу, то розумієте, що все ще є багато країн, які не зайняли нічию позицію у цьому конфлікті”, – зазначив Певкур.

Естонський міністр уточнив, що для багатьох країн світу війна в Україні не найважливіша тема, та для Естонії це не так, оскільки такі події змінять європейську безпекову структуру найближчими роками.

Як ми вже писали раніше, Естонія, Ісландія і Німеччина передали Україні додаткову партію військової допомоги.

Прем’єр Естонії розповіла про розмову з Орбаном і Фіцо щодо України

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button