Світ

Міністр оборони Білорусі не виключає в країні громадянської війни, військового конфлікту та застосування армії проти мітингувальників

Місцеві ЗМІ отримали аудіозапис закритого засідання міністра з керівництвом підрозділів Міноборони, Генштабу та Збройних сил

Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін не виключає, що протести в країні можуть перерости у громадянську війну чи військовий конфлікт.

Міністр також не виключає, що проти протестувальників можуть застосувати армію, – інформує 1NEWS.

Білоруське видання “Наша Ніва” отримало аудіозапис закритого засідання міністра з керівництвом підрозділів Міноборони, Генштабу та Збройних сил.

Так, під час розмови з керівниками підрозділів Хренін порівняв армію з вартовим, який “готовий зробити постріл в гору, щоб зупинити порушника та не стріляти на ураження”.

“І в разі виконання всіх команд вартовим, або якщо йому загрожує небезпека, він зобов’язаний застосовувати зброю на ураження. Страшенно не хочеться цього робити, але це обов’язок вартового, це борг нас з вами – армії”, – заявив він.

Міністр наголосив, що сьогодні завдання військових не допустити “пострілу в гору”.

“Так, це все зрозуміло, так, ми, можливо, увійдемо в громадянську війну, ціна людського життя втрачає ціну з кожним днем. Це жахливо. Не виключено, що може бути й військовий конфлікт, на сьогодні це вже реальність”, – додав Хренін.

Джерело: РБК-Україна

Back to top button