Світ

Мільярдер Джек Ма вперше за три місяці з`явився на публіці

Китайський підприємець Джек Ма, про якого не було звісток з кінця жовтня 2020 року, знову з’явився на публіці, повідомляє The Wall street journal.

20 січня мільярдер взяв участь в онлайн-заході Ініціативи сільських вчителів, який традиційно проходить у китайському місті Санья. Цьогоріч його провели віддалено, під час церемонії нагороди отримали 100 вчителів.

Запис виступу Ма опублікувала в своєму Twitter журналіст китайської державної газети Global Times.

«Я і мої колеги вчилися і думали, ми стали більш рішучими в тому, щоб присвятити себе благодійній діяльності в галузі освіти», – звернувся Ма до педагогів.

В ході виступу він також заявив, що зазвичай церемонія для вчителів проводиться в курортному місті Санья на півдні Китаю, але в цьому році його довелося провести онлайн через пандемію.

Після появи підприємця на публіці акції компанії Alibaba, яку він заснував, зросли на 6%.

Джек Ма зник з публічного простору 24 жовтня 2020 року. Тоді він виступив зі скандальною промовою на фінансовому форумі у Шанхаї. Його виступ набув широкого поширення у соціальних мережах.

Навесні 2020 року Джек Ма допоміг Україні отримати партію тестів на коронавірус. Китайський підприємець виділив $80 млн.

В 2019 році Президент України Володимир Зеленський запропонував засновнику Alibaba Джеку Ма відкрити офіс дослідження і розробки в Україні для посилення роботи компанії в європейському регіоні.

Останні новини

Back to top button