Світ

Мільярд людей на Землі досі не мають доступу до електроенергії

Наприклад, Африка досі не забезпечена електроенергією

Глобальна енергетична системам людства рухається у напрямку до переваги електроенергії над усіма іншими видами енергії, але попри це 1 млрд людей на земній кулі не має доступу до електроенергії.

Про це заявив виконавчий директор Міжнародного енергетичного агентства Фатіх Біроль, виступаючи на панелі «Стратегічний огляд енергії» в рамках Давоського економічного форуму, повідомляє 1NEWS.

«Один мільярд людей на Землі все ще не мають доступу до електроенергії. Африка досі не забезпечена електроенергією, що ганебно. Ще не так давно негативною була і статистика в Індії, але керівництву вдалося і досить швидко це питання вирішити і надати доступ до електроенергії сотням мільйонів людей», – наголосив Фатіх Біроль у своєму виступі на форумі в Давосі.

На переконання експерта, енергетичне майбутнє світу полягає у розвитку, екологічному виробництві та економному споживанні електроенергії.

«І вірю, що електроенергія є безперечним майбутнім глобальної енергетичної системи на довгі роки у майбутньому. Безперечно, нам будуть потрібні газ, нафта, так само як вугілля, енергетичні відновлювані джерела та інші. Але наразі світ рухається в бік електроенергії», – сказав виконавчий директор Міжнародного енергетичного агентства.

При цьому Біроль закликав переходити на виробництво електроенергії екологічними методами, переходити на них попри вищу вартість. На його переконання, найбільшою проблемою, що впливають на кліматичні зміни на Землі, є потужні електростанції, які працюють на вугіллі.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close