Світ

Мешканці Канади під час пандемії відклали рекордні заощадження

Протягом минулого року канадським домогосподарствам вдалося відкласти понад 160 млрд доларів заощаджень (більш як 132 млрд дол. США), що є рекордно високим показником. Такі дані оприлюднило Статистичному бюро Канади, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Канадці відклали у 2020-му стільки ж коштів, як протягом попередніх семи років разом узятих… Депозити зросли на 160 млрд дол. протягом перших трьох кварталів”, – вказують у відомстві.

Зазначається, що в середньому протягом минулого року канадці відкладали на заощадження 15,1% своїх доходів. “Доступний дохід зріс на 10% у порівнянні із 2019-м, що стало найбільшим зростанням за майже чотири десятиліття, оскільки уряд вжив безпрецедентних заходів економічної підтримки”, – йдеться у звіті.

При цьому зазначається, що найбільше зростання заощаджень продемонстрували бідніші та молодші мешканці Канади. “Державна допомога перевищила втрати у зарплаті та доході самозайнятих, унаслідок чого молодші та бідніші домогосподарства накопичили чи не найбільше”, – резюмують у Статистичному бюро.

Останні новини

Back to top button