Світ

Меркель не сподобалось, що Twitter заблокував Трампа

На думку канцлера Німеччини, обмежувати свободу думки як фундаментальне право, мають повноваження тільки законодавці, а не компанії, що керуються власними критеріями

Уряд Німеччини критикує блокування акаунта президента США Дональда Трампа в соцмережі Twitter.

Про це заявив речник уряду ФРН Штеффен Зайберт, – інформує 1NEWS.

За словами офіційного представника німецького уряду, оператори соціальних мереж несуть відповідальність за те, щоб політична комунікація не була отруєна ненавистю і підбурюванням до насильства.

Однак обмежувати свободу думки як фундаментальне право, мають повноваження тільки законодавці, а не компанії, що керуються власними критеріями.

Саме тому канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel) вважає проблематичним той факт, що акаунти президента США в соцмережах були закриті на тривалий час, сказав він.

Говорячи про ситуацію в Німеччині, Зайберт сказав: “Це правильно, що держава, законодавець, встановлює для цього рамки”. За його словами, найбільшу проблему в соцмережах становлять фальшиві твердження та заяви, що провокують насильство. Впродовж останніх років німецький уряд закликав онлайн-платформи вживати жорсткіших заходів проти висловлювання ненависті.

Як повідомлялося, днями компанія Twitter на тривалий час заблокувала акаунт Трампа, позбавивши його таким чином ключової комунікаційної платформи. Причиною такого кроку в компанії Twitter назвали “ризик подальшого розпалювання насильства”. Натомість Трамп звинуватив 8 січня компанію Twitter у змові з демократами, з метою змусити замовкнути його і його прихильників.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button