Світ

Мер Праги піде працювати волонтером в лікарню

Мер Праги Зденек Гржиб піде працювати волонтером в лікарню. Про це він поділився на своїй сторінці в Facebook Facebook. Про це пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“З вівторка буду волонтерствувати в одній з лікарень Праги. Як і багато інших, я хочу запропонувати руку допомоги в цей непростий час. Люди в лікарнях зараз потребують нашої підтримки”, – поділився він.

Політик зазначив, що він продовжить брати участь у засіданнях кризового персоналу і міськради, проте хоче допомогти і скористатися своєю медичною кваліфікацією.

“Управління містом забезпечено. Продовжу брати участь у засіданнях кризового штабу та міськради. В основному саме зараз я хочу допомогти і скористатися своєю медичною кваліфікацією”, – розповів очільник міста.

До того, як піти в політику, Зденек Гржиб закінчивши медичний факультет Карлового університету.

Нагадаємо, в Чехії розгорівся скандал з главою МОЗ країни – чеські журналісти зафіксували, як Роман Примула без маски виходить з ресторану без медичної маски. У зв’язку з цим прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабіш закликав керівника Міністерства подати у відставку. Однак Роман Примула заявив, що не має наміру йти у відставку.

Відзначимо, що за даними сайту Wоrldometers, Чехія знаходиться на 28-му місці за кількістю інфікованих Covid-19. З моменту початку епідемії в країні виявлено 231 тис. 146 інфікованих, з яких 1 тис. 941 випадків закінчилися летальним результатом.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close