Світ

Медики розповіли про несподівані властивості зеленого чаю

Зелений чай століттями славився своїми численними перевагами для здоров’я. Учені виявили несподівану корисну властивість цього напою. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

З’ясувалося, що зелений чай може бути засобом, що запобігає облисіння і прискорює ріст волосся. Напій багатий антиоксидантами, причому більшість з них походять із сполук, відомих як катехіни. Найпотужніший катехін в зеленому чаї-галлат епігаллокатехіна (EGCG). Саме він пов’язаний зі зниженням ризику серцевих захворювань і деяких видів раку, пише Express з посиланням на дослідження в US National Library of Medicine.

EGCG також корисний для здоров’я волосяних фолікулів і епідермісу. Речовина скорочує випадання волосся, перешкоджає їх витончення, лікує лупа, псоріаз і позбавляє від лущення шкіри голови.

Також було встановлено, що зелений чай впливає на ріст волосся. Зокрема, EGCG може бути корисним у профілактиці або лікуванні андрогенної алопеції за рахунок механізму вибіркового інгібування активності 5-альфа-редуктази. Учені припускають, що EGCG стимулює ріст людського волосся завдяки проліферативній і антиапоптотичній дії, що чиниться на клітини волосяного сосочка.

Високий артеріальний тиск може викликати пошкодження внутрішніх стінок артерій і утворення бляшок. Медики назвали напої, які підвищують артеріальний тиск.

Back to top button