Світ

Медведєв заявив, що санкції можуть стати приводом для війни

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Медведєв заявив, що санкції можуть стати приводом для війни

Фото: Дмитрий Астахов / ТАСС

Заступник голови Ради безпеки Дмитро Медведєв

“Жертвами” оголошених Заходом санкцій, за його словами, стали “широкі верстви населення Росії”, “позбавлені доступу до задоволення базових потреб”.

 

Західні санкції проти Росії можуть бути кваліфіковані як акт міжнародної агресії і навіть як привід для війни. Про це у четвер, 30 червня, заявив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, пишуть РИА Новости.

 

“Хотів би ще раз наголосити, що за певних обставин такі ворожі заходи можуть бути кваліфіковані як акт міжнародної агресії. І навіть як casus belli (лат. – привід для війни)”, – заявив Медведєв.

 

За його словами, нібито цинічна практика односторонніх обмежувальних заходів проти Росії, незаконність яких неодноразово наголошувалась на всіх рівнях, “схожа на оголошення економічної війни”.

 

“Усім же зрозуміло, що, наприклад, заборона на використання російськими громадянами міжнародних платіжних систем – це навмисне заподіяння шкоди звичайній людині. І мета цих санкцій проста – зробити болючіше якомога більшій кількості громадян нашої країни”, – заявив він.

 

Він додав, що антиросійські санкції обмежені лише “невротичною фантазією її авторів” та “відчуттям власної безкарності”.

 

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button