Світ

Медведєв розповів про роль марокканських мандаринів в житті росіян

Прем’єр РФ Дмитро Медведєв напередодні свого візиту в Марокко написав статтю, в якій дружелюбно називає головний символ цієї країни для росіян — ромб етикетки «Maroc» на мандаринах, інформує 1NEWS з посиланням на INTERFAX.RU.

«У Росії складно знайти людину, яка з теплом не згадував би Марокко кожен Новий рік, дивлячись на знайомий з дитинства» ромб «етикетки на мандаринах», — таким словами Медведєв починає свою статтю, опубліковану в газеті «Аль-Ахбар».

Медведєв згадує, як «кілька поколінь радянських, а потім російських дітей знаходили його (цей значок) на апельсинах і мандаринах — тих фруктах, які з’являються в магазинах в холодну російську зиму і від того здаються особливо солодкими». «Нерідко саме вони прикрашають стіл в Новий рік — найулюбленіше нашим народом свято. Тому не дивно, що з часом цей ромб став свого роду символом російсько-марокканської дружби, знаком позитивного сприйняття і симпатії до вашої країни», — зазначив глава уряду.
У статті прем’єр ділиться думками про те, що значить ця країна для Росії і на якому етапі зараз перебувають двосторонні відносини.

На закінчення він звертається до ще одного символу, який асоціюється у жителів Росії з Марокко. «Дія шедевра кінематографа ХХ століття» Касабланка «, відбувається саме у вашій країні. Всякий любитель кіно знає фінальну фразу видатного фільму:» Думаю, що це початок прекрасної дружби «, — пише прем’єр.
Він підкреслює, що «дружба Росії і Марокко почалася давно, і є всі підстави вважати, що вона буде тільки міцніти і розвиватися на благо народів обох країн».

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close