Світ

Медведєв назвав нові санкції США “оголошенням економічної війни”

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що можливі санкції США проти Росії можна буде вважати оголошенням економічної війни, і РФ потрібно буде на це реагувати, інформує 1NEWS з посиланням на ТАСС.

“Розмови про майбутні санкції я б не хотів коментувати, але можу сказати одне: якщо піде щось типу заборони діяльності банків або використання тієї чи іншої валюти, то це можна буде назвати абсолютно прямо, це оголошення економічної війни. І на цю війну необхідно, потрібно буде реагувати – економічними методами, політичними методами, а, в разі необхідності, і іншими методами. І наші американські друзі це повинні розуміти”, – заявив Медведєв.

Як відомо, Держдепартамент США оголосив, що введе проти Росії нові санкції через отруєння Сергія і Юлії Скрипалів у британському Солсбері. Санкції набудуть чинності 22 серпня. Адміністрація США буде виконувати закон, згідно з яким проти Росії повинні бути введені санкції через отруєння 4 березня екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері, проте не повідомляє, чи слід очікувати другої хвилі передбачених цим нормативно-правовим актом обмежень.

Нагадаємо, санкції можуть мати суттєвий вплив на торгівлю з Росією, включаючи заборону надання ліцензій на відправлення окремих товарів у США, таких як електронні пристрої. Крім того, всі американські обмеження проти Росії хочуть звести в одну базу, створити спеціальний санкційний офіс і визнати Москву спонсором терроризму.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close