Світ

Медведев придбав яхту за $5 млн – ЗМІ

Медведев придбав яхту за $5 млн - ЗМІ

Фото: ntv.ru

Після проходження російської митниці яхта GV залишила Чорне море і попрямувала всередину РФ

Судно зареєстроване на офшорну компанію Unicorn Holdings Group Inc. із Сейшельських островів.

Заступник голови Радбезу, екс-президент і прем’єр-міністр Росії Дмитро Мєдвєдєв придбав нову 29-метрову яхту GV. Про це заявило російське видання Верстка, що позиціонує себе як незалежне.

Судно моделі MCY 96 побудоване у 2017 році на італійській верфі Monte Carlo Yachts. Воно призначене для тривалих морських подорожей та ходить під прапором острівної держави Палау.

У червні яхту вперше помітили в російських водах. Вартість GV – 5 млн доларів.

Судно зареєстроване на офшорну компанію Unicorn Holdings Group Inc. із Сейшельських островів.

Після проходження російської митниці яхта GV залишила Чорне море і попрямувала всередину РФ, пройшовши через Азовське море, Дон, Ростов, Волгу і досягнувши кінцевого пункту маршруту – селища Катеринівка біля міста Конаково Тверської області. Після короткого перебування у місцевій гавані, яхта почала курсувати Волгою. Капітаном GV є 39-річний житель Конаково Анатолій Наумов. 

ЗМІ зазначає, що й після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні заможні росіяни все реєструють яхти в іноземних юрисдикціях.  

Яхту Фотинія журналісти теж пов’язували з сім’єю Дмитра Мєдвєдєва. Формальним власником яхти є компанія Інвестиційна співдружність, яка належала кіпрському офшору Іллі Єлісєєва, однокурсника Медведєва. Після початку вторгнення в Україну цю компанію переоформили на російські структури. У 2019 та 2021 роках в Інвестиційній співдружності отримував зарплату й Анатолій Наумов.

Журналісти зателефонували Наумову, вдаючи з себе митну інспекцію. Під час розмови підтвердилося, що Наумов пов’язаний з оформленням яхти, а на судні встановлено спеціальний режим для Дмитра Мєдвєдєва.

Зазначимо, Дмитро Медведєв відреагував у Telegram на загострення ситуації у Нагорному Карабаху, розкритикувавши прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна та його дружину. 

У ЗС РФ створять десятки нових підрозділів – Медведєв

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button