Світ

Масштабні пожежі другий день вирують у передмісті Афін

Понад 500 пожежників усю ніч боролися з масштабною лісовою пожежею в північних передмістях Афін, і вогонь поки повністю не вдалося взяти під контроль, повідомляє 1NEWS з посиланням на ЄП.

Після того як у вівторок увечері полум’я охопило три райони, полум’я досягло околиці міста Крионері в ніч на середу і тепер, як повідомляється, поширюється в бік колишньої заміської королівської резиденції Татої, внесеної до списку визначних пам’яток.

Із 6 ранку в середу до боротьби з вогнем приєдналися п’ять літаків і дев’ять вертольотів, також були мобілізовані армія, поліція, муніципальні службовці і десятки добровольців.

“Руйнування незчисленні. Всюди зола і попіл, це жахливо. Десятки гектарів соснового лісу знищено, десятки будинків повністю згоріли”, – сказав в середу вранці мер міста Ахарнес, що межує з Афінами.

Заступник міністра цивільного захисту та кризового управління після зустрічі в мобільному координаційному центрі в муніципалітеті Варімпампі сказав, що тільки одна пожежа продовжує активне поширення, а інші знаходяться під контролем.

 

 

 

 

 

Back to top button