Світ

Максимальний приріст померлих від COVID за весь час пандемії зафіксовано в Росії

У Росії знову зафіксовано найбільшу кількість померлих від коронавірусу за всю пандемію COVID-19 – у понеділок, 5 липня, померло 726 пацієнтів, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

При цьому минулого тижня антирекорд оновлювався п’ять днів поспіль, але показники були до 700 осіб.

Як передає Укрінформ, це випливає з даних оперативного штабу боротьби з коронавірусом в РФ.

Найвищі показники смертності, як і в попередні дні, зафіксовано в Москві – 114, Санкт-Петербурзі – 99.

Загальна кількість жертв COVID-19 в Росії сягнула 137 005.

За добу в РФ зареєстровано 22 926 нових випадків коронавірусу. Найбільшу кількість хворих виявлено в Москві – 5498, Московській області – 2536 і Санкт-Петербурзі – 1869. Загалом у Росії за період пандемії зареєстровано 5 591 030 випадків інфікування (дані даються за вирахуванням показників окупованих Криму і Севастополя, які проходять в офіційній статистиці РФ).

Збільшення хворих на COVID-19 у країні постійно фіксують з кінця травня. При цьому щодобовий приріст кількості хворих на коронавірус досяг рівня піку другої хвилі пандемії (кінець 2020 року – початок 2021 року).

Минулого тижня ЗМІ повідомляли, що Мінпромторг РФ закликав металургійні компанії знизити споживання технічного кисню при виробництві сталі, щоб збільшити постачання медичного кисню в лікарні, де лікують пацієнтів з COVID-19. Потреба в медичному кисні збільшилася через зростання захворюваності на коронавірус і, як наслідок, госпіталізації пацієнтів.

 

 

 

Back to top button