Світ

Міністр оборони Франції залишила уряд через розслідування проти її партії

Міністр оборони Франції та колишній депутат Європарламенту Сільві Гулар попросила президента Франції про відставку через відкрите розслідування щодо її партії MoDem, Еммануель Макрон задовольнив прохання.

Про це повідомляє AFP.   

У вівторок, 20 червня, Сільві Гулар заявила, що не братиме участі у роботі нового кабінету. Причиною є розслідування стосовно партії MoDem, до керівництва якої належить Гулар. Союзну партію президента Макрона звинувачують у використанні коштів Європейського парламенту для зарплатні партійцям, які насправді не працювали у ньому.

Еммануель Макрон прийняв відставку міністра.

Зазначимо, новий склад уряду Франції має бути оголошено до вечора середи 21 червня. Попередній кабінет пішов у «технічну відставку» після парламентських виборів.

Очікувалося, що склад нового уряду майже не зміниться, адже президентський альянс «Республіка, вперед» та MoDem зумів забезпечити абсолютну більшість у Національних зборах.

Втім, вже щонайменше двоє міністрів не увійдуть до нового кабінету прем’єра Едуара Філіпа. Окрім Сільві Гулар, уряд залишає міністр територіальної згуртованості Франції Рішар Ферран. Проти нього ведеться розслідування у справі шахрайства з нерухомістю. 

Источник: eurointegration.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close