Світ

Люди, які в’їжджають в штат Нью-Йорк, повинні здати тест на коронавірус та самоізолюватися

Губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо зобов’язав всіх прибувають в штат самоізліроваться мінімум на три дні, а також пройти тест на коронавірус Covid-19. Про це повідомляється на сайті уряду штату Нью-Йорк, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Відзначається, що здати тест на Covid-19 потрібно протягом тих днів після прибуття в штат, під час яких людина перебуває на самоізоляції, і на четвертий день. Якщо обидва тести негативні, прибулий звільняється від подальшої самоізоляції. Якщо людина відмовляється здати аналіз, їй доведеться сидіти на карантині 14 днів.

Від самоізоляції звільняються жителі сусідніх з Нью-Йорком Штатів і критично важливі працівники. Тим, хто виїжджав за межі штату менш ніж на 24 години, теж не потрібно дотримуватися триденний карантин, але необхідно на четвертий день здати тест на коронавірус.

Крім того, всі прибувають в штат Нью-Йорк зобов’язані заповнювати спеціальну медичну форму.

Нагадаємо, за даними сайту Worldometers США лідирують за кількістю хворих на Covid-19. Всього з початку пандемії в країні захворіло 9 млн. 400 тис. 693 людини, летальних випадків-236 тис.063 людини.

Back to top button