Світ

Липень став рекордним за останні три роки з точки зору відвідуваності замків Чехії

Липень став рекордним за останні три роки з точки зору відвідуваності замків, які знаходяться у підпорядкуванні Національного інституту пам’ятників Чехії. Відвідали 1,3 млн людей, що на 100 тис. більше, ніж торік, а загалом найбільше за останні три роки, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Цей липень став найбільшим за відвідуваністю за останні три роки попри те, що кількість іноземних туристів значно зменшилася”, – зазначила гендиректор Національного інституту пам’ятників Надя Горічкова.

Найбільш відвідуваною пам’яткою став замок Ледніце на Брецлавщині, тут побували 91 тис. осіб, Глубока – 67 900 та Чеські Крумлов понад 64 000 туристів.

Утім, зазначила Горічкова, втрати через майже двомісячний карантин, уведений навесні, відшкодувати все одно не вдалося. Падіння доходів з початку року до кінця липня оцінюється у 134 млн крон.

Зазвичай сезон відвідування замків у Чехії розпочинається 1 квітня, однак через пандемію коронавірусу цього року вони відкрилися лише 25 травня, а в червні працювали з обмеженою можливістю проведення оглядів.

Загалом з початку року до кінця липня замки відвідали 1,8 млн людей, що на 1,1 млн менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close