Світ

Лукашенко заявив, що з України в Білорусь ринули потоки зброї

За його словами, Білорусь змушена була закрити кордон наглухо

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що країна змушена була закрити кордон з Україною через потік зброї, який ринув.

Про це він сказав, виступаючи у вівторок у Мінську на міжнародній конференції з боротьби з тероризмом за допомогою інноваційних підходів і нових технологій, передає 1NEWS.

“Ми змушені були зі своїми братами, близькими людьми повністю закрити кордон наглухо, ще більше, ніж з Північноатлантичним блоком, який для нас завжди, з давніх часів, нібито здавався ворогом номер один. А сьогодні зі своїми людьми закрили кордон наглухо. Чому? Ринув потік зброї”, – сказав Лукашенко.

За його словами, там, де зброя в руках “у звичайних людей, і особливо націоналістично налаштованих, – чекай тероризму”. Тому білоруська сторона була змушена посилити прикордонний контроль з Україною – через потік зброї з України.

Держприкордонслужба України у свою чергу фіксує зменшення спроб незаконного переміщення зброї на кордоні з Білоруссю.

Повідомляється, що Держприкордонслужба України продовжує вживати заходи, спрямовані на боротьбу з незаконним переміщенням зброї чи інших заборонених предметів через держкордон. Такі заходи проводяться на всіх ділянках кордону, в тому числі й на кордоні з Білоруссю, запевнили у ДПСУ.

Зокрема, на українсько-білоруському кордоні прикордонники не фіксують збільшення кількості спроб незаконного переміщення зброї. Усього з початку 2019 року на кордоні з Республікою Білорусь прикордонники виявили майже 40 одиниць зброї, що на понад 40% менше ніж за аналогічний період минулого року. При цьому, 20 одиниць виявленої зброї намагалися провезти саме в Україну.

Джерело: УНН

Back to top button