Світ

Лукашенко провів термінову інавгурацію: заявляє, що кольорова революція не відбулась

Державне інформаційне агентство Білорусі повідомляє, що Олександр Лукашенко вступив на посаду президента.

Зазначається, що таємна церемонія інавгурації пройшла у Палаці Незалежності.

«На церемонію було запрошено кілька сотень людей. Серед них – вищі посадові особи, депутати Палати представників і члени Ради Республіки, керівники державних органів і організацій, місцевих виконавчих і розпорядчих органів, республіканських засобів масової інформації, діячі науки, культури і спорту», – пише БелТА.

За повідомленням телеканалу ОНТ, «поклавши праву руку на Конституцію, Олександр Лукашенко виголосив присягу білоруською мовою. Потім він підписав акт про прийняття присяги, після чого голова Центральної комісії Білорусі з виборів і проведення республіканських референдумів Лідія Єрмошина вручила Олександру Лукашенку посвідчення президента».

Під час інавгурації президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що “кольорова революція” в країні не відбулася. Він зазначив, що цей рік є вкрай емоційним в історії Білорусі.

«Нашій державності був кинутий безпрецедентний виклик – виклик неодноразово відпрацьованих безвідмовних технологій знищення незалежних держав. Але ми опинилися в числі дуже небагатьох, навіть, може бути, єдині, – де “кольорова революція” не відбулася», – сказав Лукашенко.

Виконання повноважень попереднього терміну Лукашенком спливало 5 листопада. І саме на цей день попередньо планувалась церемонія інаугурації.

Зазначимо, що Україна не визнала вибори в Білорусі демократичними. Верховна Рада ухвалила відповідне рішення 15 вересня.

Так само ЄС не визнає Лукашенка законно обраним Президентом Білорусі.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close