Світ

Лукашенко немає жодного майна, але все ще має дружину

Президент Білорусі напередодні виборів подав декларацію про свої доходи

У декларації, яку напередодні виборів подав чинний президент Олександр Лукашенко, який напередодні розпорядився заарештувати свого політичного конкурента Тихановского, не зазначено, що у нього є якась нерухомість або автомобілі.

Про це повідомляє 1NEWS.

У декларації лідера країни зазначено, що в минулому році він отримав 117068 рублів зарплати (трохи менше 50 тисяч доларів).

У рядку “нерухоме майно” президент вказав, що у нього немає ні будинків, ні земельних ділянок, ні квартир, ні гаражів, ні інших будівель і споруд. Не зазначено, що у Лукашенка є хоча б один автомобіль.

Іншого майна у вигляді акцій або часток у статутних фондах компаній, згідно з документом, у президента Білорусі також немає.

Проте в декларації вказано, що у Лукашенка все ще є дружина.

Дружина Галина за минулий рік заробила 5560 рублів — це пенсія і доходи від акцій. Їй належить житловий будинок площею 196 кв. м в Шклові Могилевської області. 50% частки в праві власності на житловий будинок в селі В. Межник Шкловського району Могилевської області площею 54 квадратних метра, земельна ділянка площею 0,1498 га в місті Шклові. Крім того, у Галини Лукашенко є 56 акцій ВАТ “Шкловський маслоробний завод”.

Джерело:  TUT.BY

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close