Світ

Лукашенко назвав помилкою передачу Криму Україні у 1954 році

Про це він розповів в ході зустрічі з губернатором Калінінградської області РФ Антоном Аліхановим

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що передача Криму Україні у 1954 році радянським керівництвом була “неправильною”.

Про це він розповів в ході зустрічі з губернатором Калінінградської області РФ Антоном Аліхановим, передає 1NEWS.

За переконанням білоруського гаранта, Калінінградська область Росії є “зоною відповідальності” Мінська, а не Москви. Попри це, Лукашенко вважає, що в даному випадку доцільно порівнювати можливу в минулому передачу Калінінградської області Білорусі з передачею Криму в Україні у 1954 році.

“Я і Єльцину, і Володимиру Володимировичу (Путіну – ред.) часто говорив, коли обговорювали якісь проблеми: Калінінград – це наша область, ми за неї відповідали і відповідаємо насамперед, а не Росія. Путін каже: “Я не проти”. А в цьому велика історія. Ще в радянські часи, коли була єдина країна, багато було розмов на найвищому рівні про те, щоб приєднати Калінінградську область Білорусі. Тоді було все одно. Може, добре, що не зробили, тому що Крим приєднали до України – виявилося, що “неправильно” зробили. Проте, таких розмов було багато, і фактично ми в Білорусі були з багатьох питань відповідальні за Калінінградську область, тому що були найближчими”, – сказав Олександр Лукашенко.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close