Світ

Лукашенко назвав імена політиків, які можуть його замінити на посаді президента Білорусі

Він запевняє, що його діти не будуть президентами

Самопроголошений президент Білорусі Александр Лукашенко заявив, що “починає придивлятися” до потенційних кандидатів на наступних президентських виборах та назвав двох, які, на його думку, були б “сильними кандидатами”.

Лукашенко сказав, що вважає єдиною можливою формою передачі влади вибори, – інформує 1NEWS.

“Народ вибрав – усе. Мої діти після мене не будуть президентами. У мене тут є двоє моїх людей, вони можуть брати участь у президентських виборах, і при цьому будуть сильними кандидатами. Один генерал (помічник Лукашенка у Гродненській області Юрій Караєв), другий губернатор (Гродненської області Володимир Караник). Молоді, нове покоління, толкові. Знають ціну цій країні”, – заявив Лукашенко.

Юрій Караєв з липня 2019 року очолював МВС, а з 29 жовтня 2020 року перейшов на нинішню посаду. Караєв входить до санкційного списку ЄС, США, Британії та Канади.

Володимир Караник з липня 2019 до кінця серпня 2020 року був міністром охорони здоров’я, після цього став головою виконкому Гродненської області.

Він також під санкціями ЄС і США, запровадженими проти посадовців режиму Лукашенка за придушення мирних протестів.

На початку березня Лукашенко на зустрічі, де разом з ним були прем’єр та силовики, заявив, що всі вони можуть балотуватися у президенти. На зустрічі були присутні прем’єр-міністр Роман Головченко, міністр оборони Віктор Хренін, держсекретар Ради безпеки Олександр Вольфович та керівник департаменту міжнародного військового співробітництва Олег Воїнов.

Джерело: “Радіо Свобода

Back to top button