Світ

Лукашенко нагородив силовиків після розгону протестувальників

Указ підписано 13 серпня, на четвертий день після виборів президента і початку масових акцій за демократичний вибір Білорусі

epa07230437 Belarussian President Alexander Lukashenko speaks during a meeting with the media in Minsk, Belarus, 14 December 2018. EPA-EFE/VASILY FEDOSENKO / POOL

Олександр Лукашенко, який виконує обов’язки президента Білорусі, після розгону людей, які мітингували проти нього, видав указ про нагородження співробітників Міністерства внутрішніх справ.

Указ Лукашенко підписав 13 серпня, на четвертий день після виборів президента і початку масових акцій за демократичний вибір Білорусі, – інформує 1NEWS.

Документ передбачає нагородження міліціонерів “За зразкове виконання службових обов’язків”.

У списку понад 650 імен.

Указ на 25 сторінках перераховує правоохоронців із різними функціями: від викладачів Академії Міністерства внутрішніх справ та слідчих до водіїв автозаків та бійців АМАП (загону міліції особливого призначення).

Олександр Лукашенко нагородив заступника командувача внутрішніх військ полковника Хазалбека Атабекова медаллю за бездоганну службу І ступеня. Внутрішні війська разом з АМАП брали участь у жорстокому розгоні демонстрантів 9-12 серпня.

Серед нагороджених – троє водіїв автозаків та 9 співробітників слідчих ізоляторів по всій Білорусі. Але вони – працівники районних слідчих ізоляторів, наглядачів з Акрестіна серед них немає.

Також нагороджено 8 працівників загону спеціального призначення (АМАП) із Мінська та інших міст Білорусі.

Джерело: Українська правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close