Світ

Lufthansa стала найбільшою авіакомпанією Європи

Послугами перевізника та його "доньок"( Eurowings, Swiss, Austrian Airlines) торік скористалися 142,3 мільйона пасажирів

Німецька авіакомпанія Lufthansa у 2018 році перевезла найбільшу кількість пасажирів у Європі. Послугами перевізника та його “доньок”( Eurowings, Swiss, Austrian Airlines) торік скористалися 142,3 мільйона пасажирів. Це на 10 відсотків більше, ніж попереднього року, – повідомляє 1NEWS.

Окрім того, торік у Lufthansa та її “доньок” на 0,5 відсотка зросла заповненість літаків. Цей показник збільшився до рекордних 81,4 відсотка. Поглинання частин збанкрутілої авіакомпанії Air Berlin ще більше зміцнило позицію Lufthansa на ринку.

Найбільший бюджетний авіаперевізник Європи – Ryanair – не набагато відстав. У 2018 році послугами Ryanair скористалися 139 мільйонів пасажирів

Крім того, Lufthansa AG обігнала Air France-KLM Group, і вперше після злиття французького і голландського перевізників у 2004 році стала найбільшою авіакомпанією Європи.

Зміна лідера в ієрархії європейських авіаперевізників знаменує собою кульмінацію зростання Lufthansa, спричиненого купівлею менших авіабрендів Swiss, Austrian і Brussels та розширення дочірньої авіакомпанії Eurowings майже на чверть. Lufthansa також уклала ключову угоду з пілотами в 2017 році і в минулому році користувалася несподівано високим попитом у пасажирів першого класу.

Air France-KLM, навпаки, пережила роки конфліктів, оскільки працівники групи протистоять планам капітального ремонту, що призвело перестановок в керівництві. У минулому році на перевізника вплинули також  страйки авіадиспетчерів та протести “жовтих жилетів”  у Франції.

Lufthansa зараз на 0,2% випереджає Air France-KLM, якщо йдеться про показник revenue passenger kilometres – виконаний пасажиропотік.

Джерело: Німецька хвиля/Європейська правда

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close