Світ

Лос-Анджелес заборонить продаж хутра

Згідно із попереднім планом, заборона на хутро вступить в силу в січні, а продавці хутряних виробів матимуть два роки на розпродаж наявного у них товару

Лос-Анджелес вживає рішучих кроків, щоб стати найбільшим містом у США, в якому заборонено продаж хутряних виробів. Про це повідомляє 1NEWS.

Наслідуючи приклади Сан-Франциско та двох невеликих муніципалітетів штату Каліфорнія, міська рада Лос-Анджелесу одноголосно проголосувала за те розробку законопроекту, який би забороняв виробництво та продаж хутряного одягу та аксесуарів.

Зазначається, що спочатку законопроект має отримати остаточну ухвалу міської ради, а потім її підпише мер міста Ерік Гаркетті.

Прибічники законопроекту сподіваються, що прийняття заборони на натуральне хутро у другому за величиною місті країни, який також є одним з найбільших світових центрів моди, сприятиме подібним заборонам по усьому світі.

«Лос-Анджелес – одна з столиць моди в світі, і якщо ми це зможемо зробити тут, ми це зможемо зробити будь-де, – заявив радник Пол Корец. – Ми сподіваємось, Нью-Йорк, Чикаго та Маямі спостерігають».

Згідно із попереднім планом, заборона на хутро вступить в силу в січні, а продавці хутряних виробів матимуть два роки на розпродаж наявного у них товару.

Винятком із правил можуть стати товари, які використовують в релігійних цілях, як наприклад хутряні шапки, які носять ортодоксальні євреї, а також товари, виготовлені із шкур тварин, вбитих мисливцями за ліцензією штату Каліфорнія.

Джерело: Mind

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close