Світ

Ліван вводить цілодобову комендантську годину

Ліван ввів в країні надзвичайний стан, який включає в себе цілодобову комендантську годину. Про це повідомляє The Independent, пише 1NEWS, постлаючись на 112.ua.

Відзначається, що громадянам країни необхідно запитувати спеціальний дозвіл, щоб вийти з дому на годину, однак навіть це можливо тільки в надзвичайних ситуаціях. До таких уряд відніс відвідування пекарні, фармацевта, лікарні або аеропорту. При цьому всі супермаркети, магазини і ресторани закриті, за винятком доставки.

Відзначається, що ліванський уряд пішов на такий крок, оскільки в країні з населенням близько шести мільйонів чоловік добовий приріст Covid-інфікованих становить близько 5,5 тисячі.

У реанімаціях країни майже не залишилося вільних ліжок для інфікованих громадян. Також закінчуються кисневі балони і апарати ШВЛ.

Відзначається, що минулого тижня в країні була введена загальнонаціональна ізоляція, проте багато хто, в тому числі міністр охорони здоров’я і представники урядового комітету, визнали його занадто м’яким.

За даними сайту Worldometers Ліван знаходиться на 55 місці за кількістю виявлених випадків-19. З початку карантину інфіковано 243 тис.286 осіб, з яких 1825 випадків летальні.

Останні новини

Back to top button