Світ

Лікарі без кордонів: У Маріуполі суцільна катастрофа

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Лікарі без кордонів: У Маріуполі суцільна катастрофа

Руйнування у Маріуполі

Гуманітарна ситуація у портовому місті практично безвихідна. Там немає ліків та способів надати медичну допомогу.


Міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів охарактеризувала ситуацію в блокадному російськими військами Маріуполі як “суцільну катастрофу”. Про це сьогодні повідомила німецька телекомпанія ZDF.


Координатор Лікарів без кордонів із надзвичайних ситуацій в Україні Аня Вольц заявила, що справжні масштаби людських страждань у місті виявляться повною мірою лише у майбутньому.


“Ґрунтуючись на наявній у нас інформації, можна з упевненістю сказати: це суцільна катастрофа… Я не думаю, що ми маємо уявлення про те, що ми там побачимо. Буча, Ірпінь та Гостомель – це лише верхівка айсберга”, – наголосила вона.


За словами Вольц, зараз практично немає способів надати медичну допомогу мешканцям Маріуполя. Деяким волонтерам вдається доставляти в місто ліки контрабандою, однак цього критично мало.


Крім того, у Маріуполі, який перебуває під безперервними обстрілами, не вистачає медиків для надання допомоги населенню.


Нагадаємо, мер міста Вадим Бойченко заявив, що російські війська зривають евакуацію. За його даними, у Маріуполі залишаються понад 100 тисяч жителів, у тому числі щонайменше 200 на території заводу Азовсталь.


Окупанти у Маріуполі вивозять тіла у вантажівках для “гуманітарки”Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button