Світ

Лідерок білоруської опозиції висунули на здобуття Нобелівської премії миру 2021 року

Номінація на Нобелівську премію миру приверне "ще більше уваги до мирної боротьби, яка ведеться проти останнього диктатора Європи", і до всіх тих, хто бореться за "вільну і демократичну Білорусь"

Депутат норвезького парламенту Гейр Тоскедал висунув трьох лідерок білоруської опозиції – Світлану Тихановську, Марію Колесникову й Вероніку Цепкало – на здобуття Нобелівської премії миру 2021 року.

Про це повідомляє 1NEWS.

За його словами, він висунув Тихановську, Колесникову та Цепкало “за їхню боротьбу за справедливі вибори і за те, що вони надихають мирну опозицію проти нелегітимного режиму в Білорусі”.

“Опозиційні політики в Білорусі мають фантастичну мужність. Вони організовують мирні демонстрації незважаючи на те, що влада застосовує проти них дедалі більше насильства”, – заявив норвезький депутат. Він висловив сподівання, що номінація на Нобелівську премію миру приверне “ще більше уваги до мирної боротьби, яка ведеться проти останнього диктатора Європи”, і до всіх тих, хто бореться за “вільну і демократичну Білорусь”.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button