Світ

Лавров назвав пріоритетні завдання у війні з Україною

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Лавров назвав пріоритетні завдання у війні з Україною

Глава МЗС Росії Сергій Лавров

Глава російського МЗС заявив, що “київський режим вбиває мирних громадян на Донбасі”, а Захід перетворював Україну на ворога Росії.


 

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Російська Федерація має намір продовжувати війну проти України щонайменше доти, доки не окупує всю Луганську та Донецьку області. Про це у неділю, 29 травня, він сказав в інтерв’ю французькому телеканалу TF1.


 


“Очевидне завдання – відсунути українську армію та батальйони за межі Донецької та Луганської областей. Захоплення Донецької та Луганської областей, визнаних Російською Федерацією незалежними державами, є безумовним пріоритетом”, – сказав Лавров.


 


При цьому, зазначив російський міністр, щодо інших територій України, де проходить російська “військова операція”, “вирішувати своє майбутнє мають мешканці цих районів”.


 


“По решті територій, де живуть люди, які не хочуть розривати зв’язку з Росією, вирішуватиме населення цих областей. Не думаю, що вони будуть щасливі повернутися до влади режиму, який довів свою повну русофобську сутність. Вирішувати повинні самі люди”, – сказав Лавров.


 


За його словами, в Україні нібито існує “заборона російської освіти, ЗМІ, культури, використання російської мови у побуті”.


 


Лавров також намагається переконати, що тривалі терміни “спецоперації” РФ в Україні зумовлені наказом “категорично уникати ударів по цивільній інфраструктурі”.


 

Раніше Генштаб опублікував зведення, в якому розповів про ситуацію на сході та півдні України. Так, серед іншого, окупантів вибивають із міста Лиман, але вони готують штурм у напрямі Бахмута.


 


 


 


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button